Nové funkcionality a chystané změny tarifů

35

Drazí klienti, zájemci,

v přinášení nových funkcí nepolevíme ani v roce 2023. To s sebou pochopitelně nese zvyšující se náklady na vývoj i provoz. Mírnému nárůstu cen se proto vyhnout nedokážeme. Jak se změní ceny jednotlivých plánů a na co můžete těšit?

Rok 2022 byl náročný, ale skvělý. A teprve když se ohlédneme zpátky, uvidíme, jak velký kus cesty Sloneek ušel. Pamatujete si, jaké zásadní novinky jsme jen v druhém pololetí připravili?:

Září 2022: Správa náborového procesu (ATS: Applicant tracking system),
Říjen 2022: Měření a hodnocení dovedností (Skills),
Listopad a prosinec 2022: Řízení výkonnosti (KPI,OKR).

Rádi by jsme vám proto nasdíleli informace, které se týkají nejen novinek v aplikaci ale i změn v ceníku.

 


Reagujeme na růst režijních nákladů

Vzhledem k vysoké inflaci v minulém roce jsme se rozhodli zvýšit ceny našich služeb. Tento krok je nutný k udržení finanční stability a kompetitivního postavení naší společnosti.

Naším hlavním cílem je vždy poskytovat nejvyšší kvalitu služeb našim klientům a to je jediný způsob, jak toho dosáhnout. Nárůst cen je vyvážen nárůstem našich nákladů, jako jsou náklady na zaměstnance, licenční softwarové poplatky a další jiné služby, které potřebujeme k poskytování našich služeb.

Věříme, že je to nutný krok, abychom mohli i nadále poskytovat své služby na nejvyšší úrovni.

image (8)

Vývoj cen v ČR v roce 2022: ČNB

 

Nové ceny balíčků

Nové ceny tarifů platné od 1.3. 2023.

Aktuální ceny balíčků jsou:

 • Balíček Essential: 3 € měsíčně / aktivní uživatel
 • Balíček Professional: 5 € měsíčně / aktivní uživatel

Nové ceny balíčků jsou:

 • Balíček Essential: 4 € měsíčně / aktivní uživatel
 • Balíček Professional: 6 € měsíčně / aktivní uživatel

Essential:

Professional:

 

Rok 2022 v kostce 🎲

 1. Sloneek v novém kabátu 🐘Sloneek v tomto roce obdržel zbrusu nový kabát. Při změně starého designu jsme však řešili nejen, aby se aplikace našim uživatelům líbila, ale hlavně, aby se dobře používala. Náš produktový tým se tak zaměřil na kompletní refaktoring celého systému a každé jednotlivé funkcionality.
 2. Firemní nástěnka 

  Přidali jsme nový rychlý přehled, ve kterém můžete vy i vaši kolegové sledovat, kdo má v příštích dnech narozeniny, důležitá firemní oznámení, kdo aktuálně čerpá anebo bude čerpat dovolenou, také sdílet důležité informace anebo rozdávat pochvaly.

 3. Služební cesty a Home officeJe váš zaměstnanec na služební cestě nebo homeoffice a současně vykonává ještě další pracovní aktivitu? Nyní má možnost vše zaznamenat souběžně a přehledně.
 4. Skills management (kompetenční model)Přidáváme hodnocení týmovým vedoucím a reporting. U každého uživatele teď na základě hodnocení přiřazujete vzdělávací oblasti, podle kterých následně připravujete rozvojové plány a aktivity.
 5. Editace vlastního profilu 

  Vaši uživatelé nově získávají možnost částečně editovat svůj vlastní profil, a snížit tak administrativní zátěž pro HR oddělení.

 6. ATS 

  Už žádné další nástroje pro nábor zaměstnanců a externistů. Ušetřete čas řešením všech náborových aktivit v moderním all in one HR řešení.

 7. Správce příchodů a odchodůTýmové role Plánovač absencí a Plánovač aktivit nyní nově doplňujeme také o Správce příchodů a odchodů. Uživatel, který bude mít přidělenou tuto roli, tak bude moci ostatním členům týmu přidávat a spravovat segmenty docházky.
 8. Zapisování aktivit pro klienty a projekty 

  Nově máte možnost si všechny související pracovní aktivity s vašimi klienty přehledně zaznamenávat z kalendáře.

 

Na co se těšit v roce 2023?

 

Všichni cítíme, že rok 2023 bude velice složitý. HR už nyní prochází radikální transformací a proto se snažíme obratem reagovat na jeho aktuální potřeby. Se Sloneekem díky tomu budete vždy o krok napřed a připraveni na to, co potřebuje nastupující generaci pracovníků.

S plánovanými novinkami se můžete seznámit v přehledné Vývojářské roadmapě 2023.

 • Update dokumentůChytré vylepšení v podobě automatického vyplnění dokumentů ocení všichni, kteří rádi šetří vteřiny na rutinních činnostech.
 • 360° Feedback 

  Sledování výkonnosti jednotlivců z různých hledisek s možnosti vypracování konkrétních plánů rozvoje.

 • Dotazníky 

  Tvorba průzkumů (anonymizované i veřejné), které pomáhají hlasovat o důležitých firemních rozhodnutích, řešit problémy a vyjadřovat názory zaměstnanců.

 • Zpětná vazba 

  Nástroje pro tvorbu evaluačních dotazníků využijete např. při hodnocení skillsetů vašich pracovníků. Evaluaci je možno provádět v součinnosti pracovník & manažer. Tento nástroj se hodí pro firmy, které nemají zpracované kompetenční modely.

 • Plánovaní směnJednoduché plánování směn na základě požadavků i časových možností vašich zaměstnanců i externích pracovníků.

 

Letem světem Sloneekem

Vždy vám přinášíme nové funkce, které prokazatelně šetří čas vás a vašich HR oddělení.

Podívejte se, jak se Sloneek změnil v posledních několika letech.

Poznáte, která obrazovka je aktuální? 😎

ezgif.com-gif-maker (1)

Máme radost ze všech klientů, kteří se k nám připojili v posledních letech. V našem odhodlání a úsilí udělat Sloneeka ještě lepším parťákem nepolevíme.

Máme k tomu také posilu v podobě 6 nových kolegů, kteří tým obohatili nejen o nové dovednosti, ale také o novou dávku zápalu a vášně, která mu dodává tu správnou jiskru.

Podívejte se, kdo se stará o chod a rozvoj Sloneeka 👉 Náš tým.

Těšíme se na vše, co nám společně přinese rok 2023.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo chuť vidět co moduly umí, neváhejte se na nás obrátit.

Zakladatelé Sloneeka,

Milan, Vašek, Filip a Peter

Frame 8-2