ico-target

Všichni velmi dobře víme, za čím si jdeme. Sloneek se stane nejpoužívanějším HR nástrojem mezi SME's po světě❗️💪

ico-toggle-switch

Po práci umíme vypnout. I když často relaxujeme zase spolu🤦‍♀️ .

ico-lightbulb

Co nevíme, to se učíme. Víme toho sice dost, ale ne tolik, abychom se učit přestali😎 .

Seznamte se s naším stádem

Všichni velmi dobře víme, za čím si jdeme.

Sloneek se stane nejpoužívanějším HR nástrojem mezi SME’s po světě.

- Nic nás nezastaví 💪
Founders

Peter, Filip, Vašek a Milan jsou zakladatelé Sloneeka.

History

Takhle to kdysi začalo. V kuchyni, na stole a s energy drinky.

Julka

Julka. ⭐  našeho marketingu. A taky nevyčerpatelná studnice pozitivní energie.

Vystudovala psychologii na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Hlavu si ráda vyvětrá na dlouhých procházkách po horách a při poznávání nových míst 🏔 🔭..

Co se jí líbí na práci ve S.l.o.n.e.e.k?

S”pro super kolegy, kteří dělají Sloneek tím, čím je.

L” za laskavý a transparentní přístup našich zakladatelů. Naslouchají, radí, vedou, konstruktivně vychovávají😀 .

O” pro otevřené myšlení, kdy se i naše česko-slovenská firma podobá západním, vyspělým organizacím.

N” pro Noční jízdy, což z nás dělá nejen kolegy, ale také super přátele.

EE”(čti í) pro inspirativní prostředí, kde máme vždy příležitost učit se, spolupracovat se skvělými odborníky a pracovat na zajímavých projektech.

K” pro kreativitu, která je součástí mé práce, ke které vstávám každý den s opravdovou radostí.

Axa dog

Axi pes pečlivě dohlíží na to, aby všichni dělali, co mají 😅 .

Spolu
Vasek Martin

Vašek Martin je ve Sloneekovi odpovědný za sales a marketing.

Stál u zrodu první myšlenky vytvořit aplikaci, která lidem pomůže odstranit papírové „žádanky o dovolenou na zotavenou“. V roce 2010 navrhl první podobu aplikace, která se v té době jmenovala iDovolenka. Vystudoval ekonomii a marketing, v osobním životě se hlásí k ideálům transhumanismu. Je táta, milovník bojových umění, zapřísáhlý sportovec, otužilec a evangelista low-carb stravování.

Kdo nic nedělá, nic nezkazí!

- Zachyceno v zasedačce na zdi
Devel

Přinutit naše developery se společně vyfotit se povede jenom Julce. Všichni se jí totiž bojí 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč  vede vývojový tým Sloneeka.

Stál u zrodu první verze Sloneeka, kterou celou sám ve svém volném čase naprogramoval. To on také poprvé vyslovil budoucí jméno aplikace, kterou jsme pak již jen převedli do fonetické formy. V současné době působí jako šéf vývoje. Filip je absolventem Katedry informatiky Technické university Košice. Hrál závodně hokej za HC Košice a kladný vztah ke sportu ho neopustil. V současné době je pravidelným firemním vítězem soutěže o nejvyšší počet ušlých kroků za den.

Milan2

Milan Rataj je zodpovědný za Customer Happines a vše kolem HR.

Patří k profesně nejstarším členům týmu. S Vaškem stál u zrodu aplikace iDovolenka. Je zkušeným a praxí ošlehaným HR konzultantem. Převážně se věnoval velkým organizačním změnám nebo strategickému HR poradenství managementu. Kromě zajišťování péče o zákazníky se aktivně věnuje evangelizaci kompetenčního modelu rozvoje zaměstnanců. Milan vystudoval andragogiku a marketing. V obou oborech má i doktoráty. Milan je velký milovník jídla, znalec vín, vynikající kuchař a aktivní sportovec.

Jozin

Jozef rozšířil naše řady v roce 2020, kdy se ujal role šéfa prodeje. Jozef je absolventem Masarykovy univerzity a Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích v oboru Anglický jazyk a literatura. Vášeň pro jazyky je u Jozefa znát. Mluví plynně anglicky, německy, částečně hebrejsky a zvládne i pár slov japonsky. Díky studiu v Brně zvládá Hantec. Jako sales man nemá volno nikdy, ale rád se ve chvílích klidu věnuje turistice, hraní deskových her i PlayStation nebo své milované historii období středověku.

Odber
zakopane

Milujeme hory. Taky na ně občas společně vyrazíme.

Peter

Peter Hložný je se Sloneekem již od jeho zrodu, a v současné době zodpovídá za softwarový vývoj celého backendu aplikace. Peter vystudoval na Katedře informatiky Technické university Košice. Mimo práci je vášnivý motorkář a odhodlaný gamer. Taky je velmi skromný, proto má tuto sekci tak krátkou 😇  .

Party_time

Work hard – party hard. Very hard.

No filter

Bez příkras. Je to dřina…

Ivanka

Ivanka. První žena ve Sloneekovi. Ale hlavně je to kodérka. 

Je jasným důkazem toho, že vývoj SW není jen mužskou doménou!

Filec

Filec. Je velitelem front-end vývoje.

Boří představy o tom, že developeři jsou neupravení borci s mastným vousem.

Miso

Mišo klame tělem.

Dneska už zkušený kodér back-endu i front-endu. Když se zlobí, začne mluvit „šariš“. Prý je lepší, když tomu nerozumíme…

Guzka_Brano

Pokud jde o zábavu, tak u nás jedeme v rodinných tandemech. Julka se svým manželem jsou ovšem nedostižní…

Hory

Do všeho naplno. Není špatné počasí. Jenom špatně oblečení lyžaři.

Ferata_team
vecere

Umíme být i seriózní…

Volné židle, které hledají svoje majitele:)

CUSTOMER HAPPINESS HERO

HR-isté nám určitě dají za pravdu, že personální administrativa nepatří mezi jejich oblíbené aktivity. Proto náš HR systém Sloneek® od začátku vyvíjíme s úmyslem vytvořit nástroj, se kterým je bude jejich  práce zase bavit. Získali jsme  důvěru investičních skupin Presto Ventures a Vision Ventures se chystáme na raketový start do Evropy.

Sloneek šetří karpální tunely personalistů tím, že eliminuje zbytečné klikání napříč složitými aplikacemi a hlavně – poskytuje jim daleko více času na to nejpodstatnější, co dělá firmu firmou – na její lidi 🤩 🥳.

Získání nového zákazníka je v době vysoké konkurence náročné – časově i finančně. Kromě skvělého produktu je nutné zapojit marketing, sales i pre-sales. A když zákazníka získáme, tak děláme vše pro to, aby s námi vydržel – a na to potřebujeme možná právě tebe – Customer Happiness Managera, který bude zákazníkům k dispozici při řešení jejich problémů s aplikací, vždy jim dobře poradí, pomůže, případně reportuje problém vývojářům, kteří vydají bugfix.

Tvojí pracovní náplní tedy bude  komunikace s uživateli aplikace prostřednictvím chatu, videa, výjimečně. Budeš sbírat feedback, radit a pomáhat uživatelům, podílet se na průzkumu spokojenosti i potřeb nových funkcionalit. Prostě budeš dělat vše pro to, aby byli naši zákazníci a jejich uživatelé… happy! 🌈

Chceš pracovat na smysluplném projektu 🌱 ? Chceš pomáhat lidem s HR po celé Evropě 🌍 ? Přidej se k nám a pomoz našim zákazníkům, když se dostanou do úzkých. A jak se říká – “Nothing is perfect” – ani naše appka není bez chyb, takže práce pro tebe určitě budeme mít dost 😁

7f2d4f550867c47ff0ecbfb363f21a0e.png

Každodenní komunikace s uživateli aplikace na základě jejich potřeb. Oni napíší nebo zavolají, ty a další kolegové jim pomůžete s jejich problémy. Myslíme  problémy s aplikací 🤭

 • Hlášení problémů a bugů 🐞 našim kolegům v produktu a ve vývoji.
 • Provádění a možná i vyhodnocování průzkumů spokojenosti a potřeb  mezi uživateli.

77554792af88f3aee8289b38f927470e.png

 • Komunikace s lidmi je tvoje přirozenost – a to si i společně vyzkoušíme, protože asi chápeš, že není nic horšího, než když se dovoláš na hotlinku, kde je člověk, který se neumí “vymáčknout”.
 • Musíš mít chuť se učit – zaškolíme tě do aplikace, takže budeš absolutní profík a budeš znát odpověď na každou otázku.
 • Měl(a) bys mít trpělivost s lidmi, ne každý hned chápe, ne každý umí dobře ovládat práci na počítači, ale my musíme umět pomoci všem. Taky se tomu říká empatie…
 • Aktualizace knowledge base, knihovny návodů, jakkoliv tomu budeme říkat. Prostě bude na tobě udržování nápovědy.

c49cf266d73a3d957c58b25b17f86119.png

 • Máš alespoň střední vzdělání s maturitou.
 • Máš super češtinu nebo slovenštinu (alebo oboje, prečo nie?) a k tomu hodně dobrou angličtinu. Tak, abys dokázal(a) plynně komunikovat slovem i písmem. Do UK ani Irska se zatím nechystáme, takže oxfordskou angličtinu nevyžadujeme. Ale nikdy neříkej “nikdy”…
 • Máš zdravou míru asertivity a ctižádostivosti. Super bonus bude zkušenost z HR prostředí. Vyzkoušíš si práci v personalistice z jiné strany 😁

 

Jak Tě vidí Milan, Tvůj budoucí leader?

Dlouhodobě stavíme náš úspěch na zákaznické spokojenosti a happiness hero (manažer) je přesně ten člověk, který rozhoduje o tom, jaký vztah si k nám zákazníci vytvoří. Tahle práce tě musí z podstaty naplňovat. Jinak se dělat nedá.

9a25ce3c927647b8d68d4ee532cd6e75.png

 • Česko-slovenskou veselou partu, která pro Sloneeka dýchá
 • Podporu tvého rozvoje
 • Spravedlivou a motivující odměnu za tvou práci (i v návaznosti na tvojí pracovní senioritu).
 • Všechno nářadí, které ke své šichtě budeš potřebovat
 • Možnost využívat práce na dálku, i z krásné kanceláře v Praze
 • Časová flexibilita je na této pozici relativně nízká, protože reagujeme na požadavky zákazníků v jejich pracovní době a potřebujeme jim být k dispozici.  Ale určitě se dohodneme na režimu, který bude vyhovovat všem stranám.
 • Do budoucna s námi můžeš vyrůst, třeba na team leadera podpory.

10a55664752578268e49054f3812f693.png

 • Nebojíme se říkat svůj názor, vzájemně se respektujeme a máme pod kontrolou svoje ega. Umíme si ze sebe udělat legraci. Umíme se navzájem pochválit.
 • Všechno, co děláme, děláme společně a pro úspěch projektu. Tvoříme HR systém, který zjednoduší lidem život s HR administrativou. Do týmu chceme lidi, kteří umí přeskakovat překážky.
 • Každý z nás aktivně hledá možnosti zlepšovat vše, co děláme. Za svou práci cítíme silnou osobní odpovědnost, nebojíme se dělat chyby.
 • Nemáme korporátní procesy ani manýry. V týmu se nikdo neveze, všichni šlapou i z kopce.
 • Jsi až tady na konci? Tak prima, pošli nám CV (nebo odkaz na LI profil). Rádi tě poznáme!
 • Když to mezi námi zajiskří, krátce si zavoláme a sladíme vzájemná očekávání. Pak bude na řadě osobní, případně video setkání s Milanem, který je za odpovědný za support a HR. Když do sebe všechno zaklapne, rádi tě co nejdříve přivítáme mezi námi.