ezgif.com-gif-maker (4)

Víme, za čím si jdeme 👉 Sloneek se stane nejpoužívanějším HR nástrojem mezi SME's po světě 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Po práci umíme vypnout. I když často relaxujeme zase spolu 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Co nevíme, to se učíme. Víme toho sice dost, ale ne tolik, abychom se učit přestali 😎

Seznamte se s naším stádem

Všichni velmi dobře víme, za čím si jdeme.

Sloneek se stane nejpoužívanějším HR nástrojem mezi SME’s po světě.

- Nic nás nezastaví 💪
Founders

Peter, Filip, Vašek a Milan jsou zakladatelé Sloneeka.

History

Takhle to kdysi začalo. V kuchyni, na stole a s energy drinky.

Julka

Julka. ⭐  našeho marketingu. A taky nevyčerpatelná studnice pozitivní energie.

Vystudovala psychologii na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Hlavu si ráda vyvětrá na dlouhých procházkách po horách a při poznávání nových míst 🏔 🔭.. Teď má ale úplně jiné 👶 povinnosti.

Věříme v náš produkt

Společně se snažíme vytvořit ten nejlepší HR systém ve vesmíru a evangelizujeme HR svět. Všichni věříme, že stojíme u zrodu něčeho s velkou budoucností a velkým dopadem na pracovní svět.
Nejvíc to vystihuje toto spojení ->  “make HR super human” 🙂

- Naše hodnoty
image 45

Radim🚂 hnací síla marketingového týmu. „NE“ pro něj není odpověď a slovo „nemožné“ asi ani nemá ve slovníku :)) Překvapivě se také někdy dokáže vypnout. Ve volném čase je velkým fanouškem akciových trhů a francouzského buldočka – své Stelly.

Jsme jeden tým

Zdá se to neuvěřitelný, ale bez ohledu na to, jak dlouho ve Sloneekovi jsme, máme pocit, že se známe všichni mnohem dýl než jako je realita. Spojení “navzájem si pomáhat” pro nás není buzzword, ale realita do které se nemusíme nutit, protože je to pro nás přirozenější než přirozenost. Pracujeme remote, ale stále spolu.

- Naše hodnoty
IMG_5799

Sebastian je 🚀 , která svým příchodem vystřelila náš prodej do pozoruhodných čísel. Vyniká přirozeností, proklientským přístupem a týmovým duchem. První společný teambuilding nám zůstane navždy v paměti!

Axa dog

Axi pes pečlivě dohlíží na to, aby všichni dělali, co mají 😅 .

IMG20221216142640

David je hlavní postavou v našem happiness týmu. Byl také první, kdo dokázal Sloneeka ovládnout, pochopit a nastavit za 2 dny. Je tedy živoucím důkazem toho, že naše aplikace není tak složitá:) Duší i tělem Moravák. Jako bývalý profesionální tenista a trenér ví o zákaznické péči víc, než by se mohlo zdát. 

Spolu
Vasek Martin

Vašek Martin je ve Sloneekovi odpovědný za mezinárodní sales aktivity.

Stál u zrodu první myšlenky vytvořit aplikaci, která lidem pomůže odstranit papírové „žádanky o dovolenou na zotavenou“. V roce 2010 navrhl první podobu aplikace, která se v té době jmenovala iDovolenka. Vystudoval ekonomii a marketing, v osobním životě se hlásí k ideálům transhumanismu. Je táta, milovník bojových umění, zapřísáhlý sportovec, otužilec a evangelista low-carb stravování.

Kdo nic nedělá, nic nezkazí!

- Zachyceno v zasedačce na zdi
Devel

Přinutit naše developery se společně vyfotit se povede jenom Julce. Všichni se jí totiž bojí 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč je náš CEO.

Stál u zrodu první verze Sloneeka, kterou celou sám ve svém volném čase naprogramoval. To on také poprvé vyslovil budoucí jméno aplikace, kterou jsme pak již jen převedli do fonetické formy. Filip je absolventem Katedry informatiky Technické university Košice. Hrál závodně hokej za HC Košice a kladný vztah ke sportu ho neopustil. V současné době je pravidelným firemním vítězem soutěže o nejvyšší počet ušlých kroků za den.

Ke své práci i k ostatním jsme zodpovědní

Každému z nás záleží na dobře odvedené práci. Ceníme si naší obrovské míry flexibility a svobody, kterou do týmu vracíme svou zodpovědností k úkolům a své roli. Na čem se dohodneme, to platí.

- Naše hodnoty
Milan2

Milan Rataj je zodpovědný za Customer Happines a vše kolem HR.

Patří k profesně nejstarším členům týmu. S Vaškem stál u zrodu aplikace iDovolenka. Je zkušeným a praxí ošlehaným HR konzultantem. Převážně se věnoval velkým organizačním změnám nebo strategickému HR poradenství managementu. Kromě zajišťování péče o zákazníky se aktivně věnuje evangelizaci kompetenčního modelu rozvoje zaměstnanců. Milan vystudoval andragogiku a marketing. V obou oborech má i doktoráty. Milan je velký milovník jídla, znalec vín, vynikající kuchař a aktivní sportovec.

Marek

Marek Beran je kapitánem Revenue týmu. Jeho bubnování pomáhá zvyšovat tempo a rychlost, jakou se Sloneekem letíme dopředu ☠️

image 46

Sima vnáší do produktového týmu řád, jasnou vizi a organizaci. Dlouhé rozhovory s personalisty vedly k tomu, že se vývoj naší aplikace ubírá správným směrem. Simi je velkým fanouškem knih, dlouhých a podnětných rozhovorů a společností potlačovaných témat.

Odber
zakopane

Milujeme hory. Taky na ně občas společně vyrazíme.

Peter

Peter Hložný je se Sloneekem již od jeho zrodu, a v současné době zodpovídá za softwarový vývoj celého backendu aplikace. Peter vystudoval na Katedře informatiky Technické university Košice. Mimo práci je vášnivý motorkář a odhodlaný gamer. Taky je velmi skromný, proto má tuto sekci tak krátkou 😇  .

Party_time

Work hard – party hard. Very hard.

No filter

Bez příkras. Je to dřina…

Ivanka

Ivanka. První žena ve Sloneekovi. Ale hlavně je to kodérka. 

Je jasným důkazem toho, že vývoj SW není jen mužskou doménou!

Filec

Filec. Je velitelem front-end vývoje.

Boří představy o tom, že developeři jsou neupravení borci s mastným vousem.

Miso

Mišo klame tělem.

Dneska už zkušený kodér back-endu i front-endu. Když se zlobí, začne mluvit „šariš“. Prý je lepší, když tomu nerozumíme…

Guzka_Brano

Pokud jde o zábavu, tak u nás jedeme v rodinných tandemech. Julka se svým manželem jsou ovšem nedostižní…

Hory

Do všeho naplno. Není špatné počasí. Jenom špatně oblečení lyžaři.

Jedeme bomby a máme drive

Občas je to s námi těžký. Zapojujeme se do diskuzí o našem produktu a jak co budeme dělat všichni tak, že je nás občas potřeba i mírnit 🙂 Každý z nás dáváme do své práce “něco navíc” a díváme se na vše z více stran, protože jen tak docházíme společně a postupně k našemu cíli. Tím se pořád něco učíme –  nejlépe to asi vystihuje spojení “challenging environment” to je přesně to v čem tu žijeme.

- Naše hodnoty
Ferata_team
vecere

Umíme být i seriózní…

Adam

Adam je 🐶 našich salesáků. Chytne a nepustí. Dost často mu ale nakonec zákazníci děkují, že je chytil. A my nakonec taky 💪

Hecing2

Firemní hecování – právě oznámená KPíčka vyvolávají pobavení i zoufalství. Zoufalství ale v zápětí proměňujeme v odhodlání! 💪

PAvel

Pavel. Nenápadný vzhledem, nápadný svým talentem a vztahem k UX. Od prvního dne, kdy nastoupil, nikoho nenechal na pochybách, že redesign aplikace je v opravdu dobrých rukou.

Jsme zdravě drzí

Co pro nás znamená zdravá dravost? Například to, že  otevíráme témata, která jsou ve světě HR trochu tabu nebo kontroverzní. Rádi ukazujeme, že “se toho nebojíme” a to se projevuje jak v naší komunikaci uvnitř, tak ven.

- Naše hodnoty
Terka (1)

Naše Terka je záchranářka. Pomáhá novým zákazníkům bezpečně vylézt z mnohdy složitého přechodu od papírů do digitálního světa. Praxe má jako nikdo jiný. Je opravdovou záchranářkou 🩸

Aris (1)

Psi jsou velkými kamarády Sloneeků. Aris je ale tak trochu jiný. Je to certifikovaný záchranář🫶

Board (1)
Nika

Nika je další šikovnou ženou ve vývojářském oddělení. Ráda při potápění objevuje mořský svět a energií se nabíjí při procházkách nebo skákání na trampolíně:)

richard

Richard je salesák jako řemen. Taky je vykován v Beskydech. Drsných, ale krásných. A taky možná proto miluje turistiku, cestování a…pití rumu 🥃