Více funkcí za méně peněz. Sloneek 2.0

13-1

All-in-one HR systém získává nový rozměr

V následujících řádcích se vám proto pokusíme přiblížit:

 

Jak jsme Sloneeka vylepšili za poslední 2 roky

Koncem roku 2020 jsme informovali o první investici, která měla sloužit k dokončení technologických změn v aplikaci a vstupu na evropský trh.

Jak tehdy uvedl Václav Martin, CPO a spoluzakladatel Sloneeka: „Naším cílem je co nejméně uživatele zatěžovat nefunkčnostmi způsobenými změnami operačních systémů v mobilních zařízeních. Na stejnou úroveň bych postavil i možnost agilněji pracovat se zapracováním změn, které po nás zákazníci chtějí.“

Díky investici a skvělým klientům Sloneeka nabrala inovace rychlejší tempo a neskromně zamířila výš. Odstartovali jsme sérii vydařených release logů a úspěšně odškrtávali hotová vylepšení a přibývající funkcionality ve vývojářském plánu.

Vývojářská roadmapa 2022 & 2021

„Zákaznická zkušenost je pro nás extrémně důležitá. Netvoříme aplikaci pro sebe, ale proto, aby ji lidé využívali,“ doplňuje Milan Rataj.

Významným milníkem je vytvoření mobilní aplikace. „Aplikaci vyvíjíme od základu tak, aby byla tou nejpřirozenější, mobile-first spojnicí mezi zaměstnancem, jeho týmem i celou firmou,“ říká Filip Lukáč, spoluzakladatel Sloneeka odpovědný za vývoj.

Jaké jsou nejbližší plány

Potřeby současného trhu personalistiky jsou v mnohém odlišné. Sféra lidských zdrojů prochází radikální transformací. Snažíme se proto obratem reagovat na jeho aktuální potřeby a předvídavě reflektovat to, co schází nastupující generaci pracovníků.

Úspěšné investiční kolo


V květnu letošního roku se nám podařilo uzavřít další investiční kolo ve výši 1 milionu eur. Investice vedená českým fondem Presto Ventures za spoluúčasti současného slovenského investora Vision Ventures bude použita na další rozvoj produktu a akceleraci evropské expanze.

Cíle jsou, jak jinak, opět ambiciózní


Kromě zmiňované expanze plánujeme kompletní řešení pro digitalizaci zaměstnanecké cesty. Naším cílem je zastřešit celý životní cyklus zaměstnance, a to od náboru až po offboarding.

Se začátkem roku 2023 budete mít také možnost využívat Sloneeka k pokrytí celého životního cyklu zaměstnance.

V těchto dnech pracujeme a vypustíme tyto funkcionality:

  • 09/2022: správě náborového procesu (ATS: Applicant tracking system),
  • 10/2022: měření a hodnocení dovedností (Skills)
  • Q4 2022 / Q1 2023: řízení výkonnosti (KPI, OKR).

Vedle vývoje nových funkcionalit nepřestáváme inovovat již existující, a proto neváhejte sledovat naše poznámky k vydání pro více informací.

Měníme cenovou politiku

Ceník jsme naposledny upravovali před dvěma lety. Jak vidíte, od té doby se mnoho změnilo. Rozšířili jsme funkcionality, zkvalitnili celé uživatelské prostředí aplikace, vyvinuli mobilní verzi a překročili československé hranice.

Stejnou, ba dravější, zůstává naše snaha a motivace Sloneeka neustále vylepšovat produkty. Díky vaší zpětné vazbě postupujeme vpřed a společně tvoříme aplikaci, která reálně odpovídá vašim potřebám. Nezapomínáme na zákaznický servis, který má pro nás neustále vysokou prioritu.

S tím, jak roste složitost aplikací, je stále větší výzvou zachovat si uživatelskou jednoduchost, na které si velmi zakládáme. S expanzí se naopak pojí rozšíření týmu a rostoucí náklady. Je čím dál neúnosnější udržet si vysoce nastavenou laťku kvality za stejnou cenu.

Rozhodli jsme se sjednotit ceny a přejít na systém balíčků

Essential:

Professional:

Co se změní?

Moduly jsme zabalili do dvou balíků: Essential a Professional.

Každá firma od 01.09.2022 přechází na nový systém fungování


Významná změna! Balíček Professional bude také obsahovat zcela nové funkcionality: Správa náborového procesu (ATS: Applicant tracking system), měření a hodnocení dovedností (kompetencí) a řízení výkonnosti (KPI, OKR), o kterých se brzy dozvíte více.

Od 01.09.2022 bude každé firmě automaticky přiřazen balíček na základě toho, jaké moduly využívala doposud.

Pokud již balíček máte, tento přechod se vás samozřejmě netýká 🙂

Příklady


Příklad 1: Firma X dosud využívala Schvalování absencí a Firemní docházku. Firmě X bude automaticky přiřazen balíček Essential.

Příklad 2: Firma Y dosud využívala Schvalování absencí, Firemní docházku, Dokumenty a podepisování a Kontrolní seznamy. Firmě Y bude automaticky přiřazen balík Professional.

Pokud byste si chtěli balíček vybrat sami, můžete tak učinit zde.

Co získám?

V každém případě můžete jen získat. Pojďme si to ale spočítat.

Balíček Essential, kde nově zaplatíte 3 € za uživatele měsíčně:

  • Zaměstnanecká složka (starý ceník: 1 € / uživatel / měsíčně)
  • Firemní docházka (starý ceník 1 € / uživatel / měsíčně)
  • Schvalování absencí (starý ceník 1,5 € / uživatel / měsíčně)
  • Time tracking (starý ceník 4 € / uživatel / měsíčně)

Dohromady byste tak za užívání modulů balíku Essential zaplatili podle starého ceníku 7,5 €. Nyní za něj zaplatíte 3 €. Pokud jste využívali jen Firemní docházku se Základem, získáte nyní o 1 € navíc skvělou pomůcku pro zaznamenávání odpracovaného času zaměstnanců, která může díky přehledným reportům posloužit i pro sledování ziskovosti projektů.

Balíček Professional, kde nově zaplatíte 5 € za uživatele měsíčně:

Balík Professional obohatíme kromě Evidence pracovních pomůcek, Dokumentů a Checklistů o dva zcela nové moduly, které bychom se nestyděli nabízet ani jako samostatná řešení.

Digitalizace kompletní cesty zaměstnance

Můžete plně těžit z komplexity HR softwaru a digitalizovat tak kompletní cestu kandidátzaměstnanecbývalý kolega.

Počínaje hladkým, automatizovaným onboardingem, hodnocením pokroku, dosahování cílů a konče offboardingem.

V tomto článku jsme se vám snažili blíže objasnit, co stojí za změnou naší cenové politiky.

Co když se změnami nesouhlasím?

Změny nemá nikdo v oblibě. Tomu naprosto rozumíme. Sloneek budeme neustále zlepšovat – toho se nehodláme vzdát.

Pevně doufáme, že nám zachováte přízeň. My už se moc těšíme na realizaci dalších často poptávaných funkcí, zlepšováků a integrací.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo chuť vidět co moduly umí, neváhejte se na nás obrátit.

Vaši Sloneeci Frame 5-2