Work-life balance

Co je to work-life balance?

Kdo by ještě neslyšel o pojmu work-life balance? Více než kdy dřív je dnes důležité, aby měl každý zaměstnanec svůj pracovní a osobní život v rovnováze. Jak toho ale docílit? Work-life balance je velmi široký – a také značně subjektivní – fenomén, a proto nelze poskytnout „univerzální“ návod. Cíleně promyšlenými prostředky, metodami a podporující firemní kulturou však může každá společnost výraznou měrou přispět k tomu, aby se její zaměstnanci cítili spokojenější.

 

 

Mezi některé nástroje pro dosažení optimální rovnováhy patří například pružné úvazky, práce z domu, remote práce, pravidelné získávání feedbacku od zaměstnanců, individuální a lidský přístup a zejména pak respektování osobního života zaměstnance.

Ve Sloneekovi pevně věříme, že zaměstnavatel by se neměl za spokojenost svých zaměstnanců s work-life balance zříkat odpovědnosti, neboť ji svým přístupem zásadně ovlivňuje. 🙂 Studie také již několikrát potvrdily, že spokojený zaměstnanec firmě přináší mnohem větší produktivitu a prosperitu.

 

Jsme tu pro vás

Můžeme vám pomoci?

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás systémem Sloneek a pomůžou vám transformovat vaše HR na moderní all-in-one řešení.

  • Špičkový onboarding
  • Představení všech funkcionalit
  • Prezentace a nabídka vašemu HR na míru
  • Odpověď na jakékoli dotazy
Group 1469
image 70
image 69
image 55

Zanechte nám kontakt, 
ozveme se vám.