Feedback

Co znamená feedback?

„Díky za feedback!“ Anebo taky: „Budeme rádi za váš feedback.“ Co vlastně feedback znamená? V praxi jde o vyslovení nebo napsání názoru. Ať už se chcete podělit o dobrou, či špatnou zkušenost s nějakou službou nebo produktem, dáváte tím své protistraně zpětnou vazbu. Feedback je důležitým nástrojem pro osobní růst a zlepšení. Je dobré naučit se přijímat feedback konstruktivně a využívat ho ke zdokonalení svých dovedností nebo produktů.

Ve Sloneekovi máme několik nástrojů, jak ji získat. V první řadě má každý uživatel přístup ke Schránce důvěry, kde může anonymně zanechat vzkaz, co ho ve firmě trápí. Dále pak nabízíme mood meter, který měří spokojenost zaměstnanců. V neposlední řadě pomocí kompetenčního modelu manažeři týmů poskytují zpětnou vazbu svým podřízeným formou hodnocení. Feedback pak od vás rádi dostáváme i my, protože nám pomáhá aplikaci neustále zlepšovat a posouvat kupředu.

mood meterschránka důvěry

Jsme tu pro vás

Můžeme vám pomoci?

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás systémem Sloneek a pomůžou vám transformovat vaše HR na moderní all-in-one řešení.

  • Špičkový onboarding
  • Představení všech funkcionalit
  • Prezentace a nabídka vašemu HR na míru
  • Odpověď na jakékoli dotazy
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechte nám kontakt, 
ozveme se vám.