Onboarding program

Důležitost dobře strukturovaného onboarding programu

V dnešním uspěchaném obchodním světě personalisté neustále hledají způsoby jak zefektivnit své procesy. Jednou z oblastí, kde má automatizace významný dopad je nástup zaměstnanců. Využitím automatizace HR onboardingu mohou organizace přeměnit své tradiční onboardingové procesy na bezproblémový zážitek jak pro nové zaměstnance, tak i pro HR týmy.

 

 

Jaké jsou výhody automatizace onboardingu?

Zavedení automatizovaného systému nástupu zaměstnanců nabízí řadu výhod. V první řadě výrazně snižuje administrativní zátěž personalistů. Běžné a opakující se úkoly, jako je papírování, zadávání dat a správa dokumentů, lze nyní automatizovat.

To umožňuje personalistům soustředit se na strategičtější iniciativy, jako je rozvoj talentů a engagement zaměstnanců. Kromě toho mohou společnosti pomocí softwaru pro HR standardizovat své procedury onboardingu a zajistit, aby každý nový zaměstnanec prošel konzistentním a komplexním orientačním procesem bez ohledu na místo nebo oddělení.

Automatizace onboardingu snižuje riziko chyb a průtahů

Dobře navržený program nástupu zaměstnanců také zlepšuje celkovou zkušenost pro nové zaměstnance. Automatizace umožňuje personalizovanou a interaktivní vstupní cestu, kde zaměstnanci mohou přistupovat k základním informacím, vyplňovat formuláře a pročítat firemní zásady svým vlastním tempem. Tento samoobsužný aspekt nejen zmocňuje nové zaměstnance, ale také podporuje pocit autonomie a sounáležitosti od prvního dne.

Automatizace navíc minimalizuje riziko chyb a průtahů a zajišťuje soulad s právními a regulačními požadavky. Díky centralizaci dat a automatizaci sběru dokumentů si mohou personalisté být jisti, že veškerá nezbytná dokumentace je úplná a aktuální. Kromě toho může systém pro přihlášení zaměstnanců zahrnovat digitální podpisy a bezpečné ukládání dat, což posiluje soukromí dat a chrání citlivé informace.

Hledejte HR systém, který bude vyhovovat vašim potřebám

Při zvažování implementace HR onboarding systému je pro organizace klíčové, aby pečlivě zhodnotily své specifické potřeby a požadavky. Ne všechny HR systémy jsou stvořeny stejně a nalezení toho, který nejlépe odpovídá jedinečným procesům a cílům organizace je zásadní pro úspěšnou automatizaci onboardingu. Zde vstupuje do hry Sloneek, špičkový HR onboardingový software.

 

„Zautomatizujte si onboarding. Jako opravdu automatizovat. S revolučním HR asistentem je to hračka.“

 

Sloneek nabízí komplexní řešení, které dokáže zefektivnit vaše procesy. Jednou z klíčových výhod Sloneeka je jeho schopnost efektivně automatizovat úkoly spojené s onboardingem. Od elektronické správy dokumentů až po automatizovaná připomenutí a oznámení, Sloneek pomáhá HR týmům zůstat organizovanými a na vrcholu procesu registrace. Noví zaměstnanci mají přístup ke svým personalizovaným vstupním kontrolním seznamům a mohou plnit potřebné úkoly.

Navíc můžete ušetřit spoustu času s jeho revolučním HR asistentem. Pomůže vám to s mnoha věcmi, ale vytvoření checklistů pro onboarding patří mezi ty nejdůležitější.

Jsme tu pro vás

Můžeme vám pomoci?

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás systémem Sloneek a pomůžou vám transformovat vaše HR na moderní all-in-one řešení.

  • Špičkový onboarding
  • Představení všech funkcionalit
  • Prezentace a nabídka vašemu HR na míru
  • Odpověď na jakékoli dotazy
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechte nám kontakt, 
ozveme se vám.