Jak naplánovat dovolenou na rok 2022 (ČR)

Statni_svatky-1

Den slovanských hrdinů Cyrila a Metoděje a Den boje za svobodu a demokracii připadají v roce 2022 na úterý a čtvrtek. Takže si můžeme dopřát dva čtyřdenní prodloužené víkendy v den volna.

Den upálení Jana Husa a Den české státnosti připadají na středu. Zda je načasování šťastné nebo nešťastné, záleží na vašem úhlu pohledu 🙂 Pokud si dovolenou plánujeme nechat na předvánoční období, možná oceníme pětidenní únik z pracovní reality v červenci se dvěma absencemi. Můžeme to zopakovat v září.

Snímka obrazovky 2022-05-06 o 9.51.33

Přehled státních svátků ke stažení také ve formátu. Pokud byste raději kopali za svůj tým ekologicky smýšlejících ekologů, máme pro vás nebo vaše personalisty rychlé a snadno použitelné řešení.

Státní svátky v České republice pro rok 2022

Buďte online! Naplánujte si dovolenou dopředu, mějte jasný přehled o tom, kdo je v práci, kdo je na dovolené a kdy se z ní vrátí. Vyhněte se konfliktům, které vznikají z neznalosti ambicí ostatních kolegů trávit dovolenou ve stejnou dobu jako vy.

Mějte přehled o svých absencích a zůstatcích, které procházejí velmi rychlým schvalovacím procesem vašeho nadřízeného. O vaší dovolené je informován prostřednictvím oznámení a žádosti může schválit během několika sekund. V kalendářních datech se můžete vrátit o rok nebo měsíce zpět. Podrobnosti o funkcích naleznete zde.

Své manažery můžete snadno zapojit do řízení nepřítomnosti podřízených kolegů.

Role manažera má k dispozici tyto funkce:

  • Zobrazení plánovaných událostí nepřítomnosti podřízených v kalendáři
  • Zobrazení zpráv o členech týmu s exportem do aplikace Excel
  • Možnost vkládat komentáře k událostem členů týmu
  • Možnost schvalovat nepřítomnosti podřízených prostřednictvím oznámení, ovládacího panelu a kalendáře jedním kliknutím.
  • Možnost používat uživatelsky velmi přívětivé prostředí, ve kterém se každý kolega snadno zorientuje.

Využijte možnost vyzkoušet si Sloneeka na 14 dní zdarma a přesvědčte se o výhodách zavedení na vlastní kůži.

Milan Rataj
Customer Happiness Lead
Spojme se na Linkedinu! 🤗