ic_webinar
Přihlaste se na pravidelný webinář pro nové zákazníky
Na webináři Vás seznámíme s prvními kroky v aplikaci a dostane se také na Vaše otázky a odpovědi.
Přihlaste se na pravidelný webinář pro nové zákazníky Přihlásit
  • Evidence pracovní doby
  • Zavedení pořádku do administrativy
  • Evidence odpracované doby
  • Plánování směn
  • Pracovní výkazy
  • Integrace se Slackem a Jirou

Ať už provozujete moderní kavárnu, nebo jste technologická firma, Sloneek Vám zajistí přesně to, co potřebujete, za rozumnou cenu, a v krásném grafickém provedení.

Kdo je rád, že Sloneeka má?

Sharry
Carvago-logo
upster_black@4x-8
Kontentino-logo

Evidence pracovní doby

Potřebujete mít jednoduchý přehled odpracované doby Vašich kmenových zaměstnanců, abyste měli podklad pro mzdy a případnou kontrolu úřadů. Sloneek automaticky generuje výkaz pracovní doby na základě nastavené pracovní doby každého zaměstnance a jeho schválených absencí.

Pořádek v administrativě

Určitě používáte mnoho cloudových služeb, úložišť a nástrojů pro spolupráci. My také. I přesto jsme zjistili, že není na trhu mnoho nástrojů, které by nám pomáhali udržovat pořádek v závazných dokumentech a používaných pracovních pomůckách. Proto jsme vyvinuli moduly Pomůcky a Dokumenty. S nimi přesně víte, kdo podepsal a kdo nepodepsal který dokument, kteří zaměstnanci mají přiřazené pracovní pomůcky a v jakém jsou stavu.

Time tracking

Pokud i Vy spolupracujete s freelancery, potřebujete mít jednoduchý nástroj, pomocí kterého si mohou tito freelanceři zapisovat čas, který jim následně budete proplácet. To vše za zlomek ceny srovnatelných zahraničních řešení. Pokud potřebujete události exportovat do jiného systému, máme dobře popsané API, které Vám to jednoduše umožní. To stejné platí i pro zápis reportované práce.

Plánování směn

Možná držíte pohotovost, nebo obecně potřebujete mít konkrétní lidi alokované na konkrétní činnosti. Proto je tu modul Aktivity, ve kterém mohou uživatelé s rolí Plánovač naplánovat práci ostatním.

Vyzkoušejte Sloneeka ještě dnes!

Založit účet zdarma

Za půl hodiny budete mít ☀️ jasno v tom, zda je pro Vás Sloneek vhodný 👍🏼

Naplánovat prohlídku

Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků a zcela zdarma.