Pracovní smlouva

Co je to pracovní smlouva?

Pracovní smlouva je dohoda mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, která definuje podmínky a podmínky pracovního vztahu. Smlouva může obsahovat informace o platových sazbách, pracovní době, pracovní náplni, dovolené, zdravotním a sociálním zabezpečení a dalších věcech souvisejících s pracovním vztahem.

Pracovní smlouva je obecně doporučována, aby se obě strany mohly dohodnout na podmínkách pracovního vztahu. Smlouva je někdy vyžadována zákonem jako podmínka zaměstnávání. Pracovní smlouva je obecně právně závazná a může mít za následek právní postihy nebo vymáhání, pokud je jedna ze stran nedodržuje.

Pracovní smlouva je obvykle vytvořena před zahájením práce nebo po jejím zahájení. Může být kdykoli revidována a aktualizována při změně podmínek pracovního vztahu. Pracovní smlouva může být také vypovězena nebo ukončena oboustrannou dohodou nebo na základě jednostranného rozhodnutí jedné ze stran.

Jsme tu pro vás

Můžeme vám pomoci?

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás systémem Sloneek a pomůžou vám transformovat vaše HR na moderní all-in-one řešení.

  • Špičkový onboarding
  • Představení všech funkcionalit
  • Prezentace a nabídka vašemu HR na míru
  • Odpověď na jakékoli dotazy
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechte nám kontakt, 
ozveme se vám.