Personální systém, také známý jako HR systém nebo HRIS, je digitální platforma určená pro personalisty a HR specialisty, aby jim pomohla efektivně řídit personální a mzdové agendy všech zaměstnanců. Tyto systémy umožňují zpracovávat a poskytovat relevantní data potřebná k řízení zaměstnanců.

Personální systém kopíruje celý proces zaměstnání, od náboru a nástupu, přes rozvoj a odměňování, až po odchod zaměstnance. Funkce těchto systémů zahrnují evidenci životopisů uchazečů, evidenci zaměstnanců a jejich pozic ve firmě, evidenci pracovních náplní a kompetencí, zpracování mezd a benefitů, evidenci docházky, služebních cest a dovolených, rozvojové plány a hodnocení, a také ukončení pracovního poměru.

Výhodou personálního systému je, že umožňuje digitální správu informací, což urychluje práci a umožňuje snadný přístup k údajům potřebným pro strategické personální rozhodování. Tyto informace lze získat z libovolného místa.

Máte zájem o více informací o Sloneekovi?

Seznamte se se Sloneekem! Naši experti Milan, Adam, Stana a Sebastian vás provedou našim řešením a zodpoví veškeré vaše dotazy.

  • provedou vás funkcemi aplikace
  • zodpoví všechny vaše dotazy
  • připraví prezentaci i nabídku na míru
  • poskytnout špičkový onboarding
image 46
image 58
Stana Mudrinic
image 55

Nezávazné demo