HR systém

HR systém (nebo také HRIS či personální systém) je digitální platforma určená pro personalisty a HR specialisty, aby jim pomohla efektivně řídit personální a mzdové agendy všech zaměstnanců. Tyto systémy umožňují zpracovávat a poskytovat relevantní data potřebná k řízení zaměstnanců.

HR systém kopíruje celý proces zaměstnání, od náboru a nástupu, přes rozvoj a odměňování, až po odchod zaměstnance. Funkce těchto systémů zahrnují evidenci životopisů uchazečů, evidenci zaměstnanců a jejich pozic ve firmě, evidenci pracovních náplní a kompetencí, zpracování mezd a benefitů, evidenci docházky, služebních cest a dovolených, rozvojové plány a hodnocení, a také ukončení pracovního poměru.

Výhodou HR systému je, že umožňuje digitální správu informací, což urychluje práci a umožňuje snadný přístup k údajům potřebným pro strategické personální rozhodování. Tyto informace lze získat z libovolného místa.

Jsme tu pro vás

Můžeme vám pomoci?

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás systémem Sloneek a pomůžou vám transformovat vaše HR na moderní all-in-one řešení.

  • Špičkový onboarding
  • Představení všech funkcionalit
  • Prezentace a nabídka vašemu HR na míru
  • Odpověď na jakékoli dotazy
Group 1469
image 70
image 69
image 55

Zanechte nám kontakt, 
ozveme se vám.