Správa náboru

  Vytvořte si novou nabídku práce, přidejte detaily pozice a přesouvejte kandidáty mezi jednotlivými etapami náboru.

  Nastavení náborového procesu mohou provádět pouze uživatelé s rolí Majitel účtu, Administrátor a Manažer náboru (ATS). Podrobné nastavení rolí najdete zde.

  Koncepty, probíhající nábory, archiv

  Řízení náboru probíhá ve 3 úrovních:

  digit-one_31-fe0f-png-2 Koncepty – rozpracované, neschválené a nepublikované pozice

  digit-two_32-fe0f-png Probíhající – jednotlivé pozice se zobrazením vybraných fází náboru. V každé fázi je pak automaticky zobrazován počet uchazečů, kteří se v dané fázi nacházejí.

  digit-three_33-fe0f-png-1 Archivované – ukončené a zaarchivované nábory.

  Otevření nové pozice

  Novou pozici otevřete v Nábor / Správa náboru.

  Uživatelé s rolí Majitel účtu, Administrátor a Manažer náboru (ATS) mohou zakládat a spouštět náborový proces bez omezení. Uživatelé s rolí manager mohou pozici vytvořit, ale její publikování podléhá schválení nadřízených role Manažera náboru (ATS) nebo Administrátora / Majitele účtu.

  Při tvorbě nové pozice máte pro tvorbu samotného popisu pozice WYSIWYG editor (akronym “what you see is what you get” ), ve kterém můžete vytvářet obsah velmi kreativně. Pracujte s různými typy médií, formátů textu.

  Snímek obrazovky 2023-10-28 v 22.04.13

  Pokud chcete získat od kandidátů více informací, využít můžete vytvoření “Vlastních polí”. Jejich pojmenování je na vás. Data můžete sbírat ve formátech text, číslo nebo datum.

  Např: možný datum nástupu, požadavek na pracovní pomůcky, řidičský průkaz apod.

  Po úpravě fází procesu, které chcete pro konkrétní pozici využít, nastavenou inzerci buď ihned publikujete, uložíte do konceptů, anebo nastavíte datum pro automatické publikování, nebo naopak stažení inzerce. 

  Detail pozice

  Do detailu pozice se dostane kliknutím na vybranou pozici z Nábor / Přehled a správa.

  Komunikovat mohou společně Týmový manager a Manager náboru (případně i administrátoři) prostřednictvím komentářů přímo pro pozici nebo daného kandidáta (Nábor / správa náboru, detail náboru).

  komunikace-nabor

  Kliknutím na barevné označení fáze náboru v seznamu kandidátů můžete pracovat s posunem uchazeče do jednotlivých fází.

  faze-naboruProkliknutím do detailu kandidáta (klik na jeho jméno) můžete pracovat s posunem uchazeče do jednotlivých fází náboru i zde. K dispozici je zde i prostor pro komunikaci nad kandidátem.

  Snímek obrazovky 2023-10-28 v 22.04.40

  Po kliknutí na zelenou ikonku tužky mohou majitel účtu, administrátor, ATS manažer nebo manažer rovněž editovat detaily kandidáta, a to kontaktní údaje, CV a přílohy a vlastní pole u kanadidátů.