Release log 3.6 (3. 10. 2022)

  Nový kompetenční modul je tady! Projděte si, co vám zatím nabídne, a také si přečtěte o dalších důležitých změnách.

   

  1) Skills management (kompetenční model)

  Kreslicí plátno 1_1administrator

  Dlouho očekávaná funkce zjednodušeného hodnocení skillů (kompetencí) vychází ve své první části. V té můžete připravit jednotlivé skills sety (kompetenční modely) pro následné hodnocení. Podrobněji se na na první část této funkcionality můžete podívat v článku ZDE.

  Druhá část (hodnocení kompetencí team leaderem) vyjde na začátku listopadu. To je tak akorát čas na přípravu modelů i přípravu samotného hodnocení. Pokud budete chtít vědět více podrobností, ozvěte se happiness teamu prostřednictvím chatu v aplikaci.

   

  2) Pohled manažera na svůj tým

  Kreslicí plátno 1_1uzivateltymovy_manager

  Na základě vašich žádostí jsme manažerům udělili možnost nahlížet na uživatelské karty členů svých týmů. Běžným uživatelům jsme pak umožnili zobrazovat alespoň některé informace o svých kolezích.

  Jak to funguje?

  V sekci Společnost / Kolegové nyní můžete kliknout na kteréhokoliv uživatele a zobrazí se vám informace z jeho profilu v závislosti na tom, jakou roli ve Sloneekovi máte:

  uzivatel

  Tady se nic fakticky nezměnilo. Každý uživatel vidí v přehledu všechny své kolegy. Po kliknutí na některého z uživatelů uvidí o svém kolegovi tyto informace:

  • Základní údaje (fotografii, jméno, příjmení, e-mail)
  • Další pracovní údaje (pracovní mobilní číslo, číslo na pevnou linku, pracovní lokalitu, veřejný popis uživatele

  tymovy_manager

  Každý manažer vidí v přehledu všechny své kolegy podobně jako běžný uživatel. Navíc k základním údajům o uživatelích má možnost u členů svého týmu manažer nahlížet na:

  • Pracovní údaje: (vlastní uživatelská pole)
   • Pracovní podmínky a mzdu (Pracovní doba / typ, základní údaje o mzdě)
   • Přehled absencí (zůstatky u jednotlivých typů absencí, nadcházející absence + kalendářový pohled
   • Přehled aktivit (všechny aktivity členů týmu)
   • Pomůcky (Seznam pomůcek)

   

  3) Přidávání souborů a poznámek k aktivitám

  uzivatel tymovy_manager administrator

  Přidali jsme možnost k aktivitám nahrávat soubory a přidávat poznámky, které se zobrazí i v Reportu aktivit. Soubory se dají přímo z reportu stáhnout. Díky tomu je již možné modul Aktivity používat například i pro sběr podkladů pro vyúčtování služební cesty. V blízké budoucnosti budeme nástroje pro záznam a reporting služebních cest a home office ještě rozšiřovat a vylepšovat.

   

  4)  Nové tlačítko pro export reportů

  administrator

  Po množících se dotazech, jak přesně vyexportovat reporty, jsme přidali na stránku reportů přehledné tlačítko Export. Vše ostatní zůstává zachováno.

   

  5) Hromadná archivace a stahování dokumentů

  administrator

  Jednodušší a rychlejší manipulace s větším množstvím dokumentů, ať již se jedná o archivaci dokumentů, nebo jejich stahování.

   • Přidali jsme u každého dokumentu okénko, abyste mohli současně vybrat více dokumentů, se kterými chcete dále nakládat.
   • Také máte možnost označit všechny dokumenty najednou.
   • Přidali jsme tlačítko pro stáhnutí všech označených dokumentů (to je užitečné například ve chvíli, kdy zaměstnanec odchází a chcete mu poskytnout veškerou potřebnou dokumentaci).

  6) Další důležité změny

  uzivatel tymovy_manager administrator

  📍 Změny v kartě uživatele

  • Přidali jsme měsíční přehled všech aktivit do pravého horního rohu pravé sekce.
  • Absence se nyní řadí podle té, která nadchází nejdříve.
  • Přidali jsme vyskakovací okno o potvrzení provedených změn v kartě uživatele, aby se dále nestávalo, že administrátor upraví informace v jedné záložce (např. Pracovní podmínky a mzda), následně přejde bez uložení do jiné záložky (např. Dokumenty), a přijde tak o provedené změny.
  • Dopracování STAVU UŽIVATELE
   Zpřehledňujeme označení stavu uživatele. Nově rozlišujeme aplikační stav a stav fáze životního cyklu (cesty) uživatele / zaměstnance

  📍Zpřehlednění názvosloví v aplikaci

  Upravili jsme a zkrátili pojmenování některých sekcí v novém menu, avšak vše zůstalo na svém místě. Největší změny v pojmenování se dotkly:

  Docházky – nyní se modul jmenuje jednoznačněji Příchody a odchody.

  Checklisty – nyní počeštěně a s větší vypovídající hodnotou Seznamy úkolů.

   

  📍Editace vytvořené aktivity

  Administrátoři nyní mohou editovat jednotlivé aktivity v plném rozsahu, včetně změny zadané aktivity.

   

  📍Změny v Centru nápovědy:

  Dříve se naše pomoc pro vás jmenovala Knowledgebase. Přišli jsme s elegantnějším názvem Centrum nápovědy. Do centra nápovědy se dostanete přes kliknutí na Profil / Pomoc / Centrum nápovědy.

  Všechny odkazy na „Kontaktovat podporu“ také nejdříve směřují na toto centrum. Teprve následně máte možnost se spojit s živým člověkem.

   

  📍Možnost u Seznamů úkolů nahrávat v dalších formátech

  Vyslyšeli jsme vaše žádosti a kromě formátu PDF můžete nyní nahrávat soubory také v XLS, XLSX, PPT, PPTX, DOC, DOCX.

   

  📍 V reportu absencí se nyní ukazuje pouze uživatel, který absenci schválil

  Dříve se zde zobrazovali všichni uživatelé, kteří absenci mohli schválit, nyní již pouze uživatel, který skutečně schválení absence provedl.

   

  📍Změny u docházkových terminálů

  Přidali jsme na obrazovku terminálu viditelné tlačítko Přihlásit se. Zároveň jsme na tabletu zvětšili numerickou klávesnici pro pohodlnější zadávání čísel. Poslední změna se dotkla zarovnání – nyní je celý obsah vycentrovaný.

   

  📍 Změna zobrazování aktivit v kalendáři

  U aktivit v kalendáři se nyní zobrazuje pouze název aktivit a čas. Po najetí myší na některou z aktivit v kalendáři se pak zobrazí detail aktivity

   

  7) Oprava chyb

  Nakonec jsme nezapomněli ani na opravy chyb, které se v aplikaci vyskytly. Děkujeme za jejich reporting!