Group 33959
🤖 Umělá inteligence ChatGPT dorazila do HR.
Objevte Sloneek AI 👈
🤖 Umělá inteligence ChatGPT dorazila do HR. Vyzkoušejte jej zdarma už dnes!

  Přehled uživatelů

  Seznam všech aktivních i neaktivních uživatelů

  Ve Sloneekovi máte na výběr ze dvou pohledů na seznam (přehled) uživatelů: základní a rozšířený. V obou pohledech můžete (stejně jako v jakýchkoliv tabulkách ve Sloneekovi) vyhledávat, filtrovat, případně tabulky exportovat.

  Základní pohled na tabulku

  V základním pohledu jsou zobrazeny jen následující údaje o uživatelích: avatar, jméno, příjmení, status (aktivní/neaktivní), role, týmy a email. Tento pohled má výhodu v menším množství dat a tedy rychlejším načítání tabulky při větším počtu uživatelů.

  Snímek obrazovky 2023-10-28 v 16.07.27

  Přes tlačítko AKCE („„) se dostanete k úpravě, odstranění, (de)aktivaci uživatele nebo výše zmíněnému resetu hesla. 

  Rozšířený pohled na tabulku

  Do rozšířeného pohledu na tabulku se dostanete přes přepínač vpravo nad tabulkou. V této verzi seznamu uživatelů najdete všechny další informace o uživatelích jako datum nástupu, interní číslo, štítky, datum narození, pracovní dobu apod. 

  Snímek obrazovky 2023-10-28 v 16.08.07

  Pokud si vytvoříte nějaká vlastní pole uživatelů, přidají se vám jako další sloupec na konec tabulky. Celý seznam uživatelů či jeho požadovanou část si můžete také kdykoliv exportovat.

  Tip: Sloupce si můžete přetažením libovolně přetahovat, případně skrývat a odkrývat. Toho docílíte po kliknutí na položku Sloupce v pravé boční liště. Jakmile jste spokojeni s výslednou konfigurací tabulky, nezapomeňte si svůj pohled uložit. Stačí kliknout v pravé boční liště na Nastavení a nový pohled si pojmenovat.

  Hromadná úprava dat uživatelů

  Když potřebujete upravovat informace u více uživatelů najednou, nejsnadněji to uděláte v Uživatelé / Seznam a správa . Žlutě podbarvené sloupce jsou ty, které můžete upravit poté, co 2x kliknete myší do konkrétní buňky.

  Údaje se automaticky uloží kliknutím do jiné buňky nebo stisknutím klávesy ENTER.

  Údaje můžete vkládat i zkopírováním (COPY / PASTE) z Excelu. A to i více buněk v jednom sloupci.