Proč mít jen ATS, když mohu mít v 1 aplikaci vše, co HR-ista potřebuje?

25

Řízení celého náboru v jediném systému

Po měsících vývoje vám můžeme představit další žádanou funkcionalitu –⁠ Správu procesu výběrového řízení neboli ATS (Applicant tracking system).

Spuštěním modulu ATS opět rozšiřujeme největší přidanou hodnotu našeho systému – nalezení všeho potřebného k administraci personální agendy na jednom místě.

Snímka obrazovky 2022-08-08 o 15.00.36

Modul ATS je navržen tak, aby maximalizoval efektivitu náborového procesu, automatizoval s ním spojené rutinní procesy a centralizoval informace o uchazečích. S celým týmem tak pomalu směřujeme k cíli digitalizovat celou cestu zaměstnanců ve firmě. O plánech na zbytek roku jsme psali v tomto článku.

ATS je součástí balíčku Professional, který bude během několika měsíců rozšířen také o Měření a hodnocení dovedností (Skills) a Řízení výkonnosti (KPI, OKR). Pokud Sloneeka ještě nemáte nebo uvažujete o změně balíčku, rádi s vámi výběr probereme. Pomocí kalkulačky, která vypočítá návratnost investice, můžete učinit zcela racionální rozhodnutí na základě snadno vypočítaných dat.

Rádi vám poskytneme svůj odborný názor a zodpovíme další otázky, které vás při výběru napadnou.

Automatizace a centralizace

Všichni to známe: zveřejnění jednoho pracovního místa může vést (a dnes jsou všichni rádi, když vede) ke stovkám žádostí. Jak je co nejefektivněji zpracovat?

Už nebudete muset přecházet mezi různými systémy a nástroji, na které jste se při své práci spoléhali: e-mail, tabulky v Excelu, kalendář, pracovní portály, sociální sítě nebo separátní ATS aplikace. Postup kandidátů budete moci sledovat a spravovat přímo z jediné platformy. Díky tomu bude váš náborový proces organizovanější a efektivnější.

7-988x692

Naše řešení ATS umožňuje centralizovat informace o uchazečích a otevřených pozicích, čímž se přirozeně vyhnete riziku duplicitních úkolů. Všechny automatizované funkce pomáhají týmům personalistů se soustředit více na nábor správných lidí a méně na časově náročné administrativní úkoly.

Práce s výběrem talentů

Neodmítejte vysoce kvalifikované a kvalitní kandidáty jen proto, že se momentálně nehodí na obsazení aktuální pozice, pro kterou hledáte zaměstnance. ATS vám pomůže vytvořit a pečovat o databázi talentů předem, čímž ušetříte čas při hledání. Můžete tak mít k dispozici skvělé kandidáty ještě předtím, než se uvolní další pracovní místo!

Platforma vám také umožní odesílat personalizované e-maily, abyste udrželi zájem stříbrných medailistů, dokud se neotevře nová pracovní nabídka, která dokonale odpovídá jejich profilu.

6-988x692

Talent pool bude uživatelům zpřístupněn po druhé fázi vývoje (říjen 2022).

Zlepšení uživatelské (kandidátské) zkušenosti

Podle průzkumu společnosti CareerBuilder se až 75 % neúspěšných kandidátů nikdy neozve zaměstnavatel se zpětnou vazbou. To není hezké skóre. My chceme k jeho zlepšení přispět.

Systém sledování uchazečů zlepšuje jejich zkušenosti, zejména tím, že umožňuje průběžnou komunikaci se všemi kandidáty v průběhu celého procesu náboru i po něm. To je jedna z hlavních věcí, která významně posiluje pozitivní zkušenosti zájemců o pozici s náborovým procesem.

8-988x692

Správa procesu výběrového řízení má zabudované šablony náborových e-mailů, které můžete automatizovat. Díky tomu máte na výběr zajištění včasné komunikace se všemi uchazeči, aniž byste ztráceli svůj drahocenný čas a energii.

{{cta(‚236cd85c-ec43-4b74-9175-4359f640d10d‘)}}

Frame 6