Group 33959
🤖 Umělá inteligence ChatGPT dorazila do HR.
Objevte Sloneek AI 👈
🤖 Umělá inteligence ChatGPT dorazila do HR. Vyzkoušejte jej zdarma už dnes!

  Jak změnit počet licencí pro uživatele?

  Potřebujete navýšit, či naopak snížit počet aktivních licencí pro uživatele? Podívejte se, jak na to.👇

  Jak postupovat při měsíční platbě kartou?

  Pro změnu počtu uživatelů, za které platíte, jednoduše přejděte do sekce Fakturace a licence a klikněte na tlačítko Spravovat počet uživatelů. Poté si jen počet uživatelů navyšte, nebo jej naopak snižte. Systém vám automaticky vypočítá novou cenu. 

  Snímek obrazovky 2023-10-28 v 22.37.31

  Pokud počet licencí uživatelů navyšujete, změna je platná s okamžitou platností a počítá se následovně:

  • 1.6.2023 –  zaplatíte 60 EUR za 10 aktivních licencí uživatelů v balíčku Professional (cena 6 EUR za uživatele).
  • 15.6.2023 – rozhodnete se zvýšit počet licencí na 15 uživatelů, vaše aktivní licence se okamžitě navýší, abyste mohli uživatele přidat.
  • 1.7.2023 – zaplatíte 90 EUR na další měsíc + doplatíte poměrnou část za 5 přidaných uživatelů a jejich 15 dní využívání aplikace v červnu.

  Pokud počet licencí potřebujete snížit, změna nastane s platností od následujícího fakturačního období a počítá se následovně:

  • 1.6.2023 – zaplatíte 90 EUR za 15 aktivních licencí uživatelů v balíčku Professional (cena 6 EUR za uživatele).
  • 15.6.2023 – rozhodnete se snížit počet licencí na 10 uživatelů, vaše aktivní licence zůstávají do konce fakturačního období na hodnotě 15 uživatelů.
  • 1.7.2023 – na začátku následujícího fakturačního období se změna projeví a zaplatíte již pouze 60 EUR za 10 uživatelů.

  Pozor: Nikdy nelze snížit počet míst pod aktuální stav aktivních uživatelů v aplikaci. Jinými slovy, pokud máte aktivních 15 uživatelů a chcete počet míst snížit na 10, musíte nejprve deaktivovat vybraných 5 uživatelů (v sekci Uživatelé / Seznam uživatelů), a teprve poté můžete počet míst snížit na méně než 15.

  Zároveň upozorňujeme, že samotná deaktivace uživatelů ještě neznamená automatické snížení počtu zaplacených licencí! Po deaktivaci uživatelů tedy v případě potřeby upravte (snižte) počet uživatelů podle návodu výše v sekci Fakturace a licence.

  Jak postupovat při roční fakturaci?

  Pokud potřebujete změnit počet uživatelů při dohodnuté roční fakturaci, obraťte se na náš tým podpory, který s vámi žádost vyřídí. 😊

  V případě, že přidáte dodatečné licence během daných 12 měsíců, budou vám postupně dofakturovávány vždy do konce licence (poslední den posledního měsíce) podle počtu zbývajících měsíců do konce licence.

  Příklad: Licence přidané od 1.7. budou dofakturovány na 6 měsíců dopředu do 31.12.